Пошук в Інтернеті

Новини

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2021-2022 навчальному році

ВСТУП-2022:

Міністерство освіти і науки повідомляє, що на сайті ЄДЕБО з'явилася можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту. Відповідний сервіс доступний за посиланням. Для пошуку треба зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім'я його власника. Доступ до сервісу насамперед дуже важливий для працівників приймальних комісій, адже цього року багато учасників НМТ не мають паперових сертифікатів і в разі подання ними паперових заяв перевірити достовірність сертифіката можна якраз у цьому реєстрі. Так само кожен вступник може оперативно дізнатися, чи є його сертифікат в ЄДЕБО.

ОНЛАЙН ТЕСТУВАЛЬНИК Дізнайтеся у відео, як користатися та про що пам'ятати учасникові:

18 липня 2022 року розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту. В умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України неможливо організувати традиційне ЗНО, надрукувати та доставити матеріали оцінювання, а також перевірити паперові бланки. Однак Міністерством освіти і науки України спільно з Українським центром оцінювання якості освіти за підтримки партнерів створено онлайн-платформу для проведення освітніх оцінювань і прозорого вступу до закладів вищої освіти України.

Переглянувши матеріали Державного підприємства «Інфоресурс», вступники дізнаються, як уникнути найпоширеніших помилок під час реєстрації е-кабінетів, та отримають вичерпні відповіді щодо мотиваційних листів.

   На період вступної кампанії (24 червня – 9 вересня 2022 року) працюватиме консультативна телефонна лінія Міністерства освіти і науки «Вступна кампанія 2022 року», прийматимутися звернення громадян на електронну пошту.

Від 22_06 - НМТ: ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ НАРАЗІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ТУРЕЧЧИНІ

Від 20_06 НМТ: ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ НАРАЗІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У НІМЕЧЧИНІ

 • II етап підтвердженя участі в НМТ

 • НМТ для випускників, які зараз перебувають у США

 • ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ НМТ
     Другий етап розпочнеться з 21 червня і триватиме до 7 липня . На цьому етапі потрібно остаточно вибрати місто, країну, а також у разі необхідності можна змінити населений пункт.
     Охочі, які до 7 червня не мали змоги підтвердити участь у НМТ, можуть узяти участь у додатковій сесії тестування.
     Для цього вони мають дотримуватись алгоритму:

 • з 8 до 18 липня - підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати місто, де буде зручно скласти НМТ;
 • з 1 до 10 серпня - надати остаточну інформацію про бажання скласти НМТ;
 • до 12 серпня - отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для складання НМТ і датою та часом початку тестування;
 • 16–20 серпня - узяти участь у додатковій сесії НМТ.

   Крім того, вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня , матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня , таким учасникам буде запропоновано скласти тестування уже в додаткову сесію.

    У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ).
   Загальна кількість завдань мультипредметного тесту – 60 , на виконання яких буде відведено 120 хвилин. Випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України. Це визначено наказом УЦОЯО від 11.05.2022 № 33.

   Наказ "Про затвердження Загальної характеристики НМТ 2022" від 11.05.2022 №3

    Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

    Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, подібної до тієї, що використовується в ЗНО. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.
Докладніше про зміст, структуру й оцінювання кожного блоку НМТ читайте у відповідних розділах і посилання:

 

    

     Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ.
Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ ви маєте обов’язково на своїй
Інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. Ми розуміємо, що ситуація стрімко змінюється, тож з ,b> 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:

 • основна: 18 липня – 10 серпня;
 • додаткова: 16–20 серпня;
 • спеціальна: 12–16 вересня.

   До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія). Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

НМТ:

   НАКАЗ Українського центру оцінювання якості освіти № 141 від 20 жовтня 2021 року Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році"

 

   З 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де учасникові/учасниці було б зручно проходити НМТ.

   Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть скласти тестування.

   Зазначимо, що особи, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку) упродовж 1 лютого - 19 квітня , зможуть це зробити упродовж 10?20 червня, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток. Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії НМТ.

   Провести тестування планується в 39 містах таких країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

Пробне ЗНО у 2022 році

 

 

 

Контактна інформація з ЗНО

Телефон інформаційной служби:
       (057) 705-07-37

Телефон служби методичної допомоги: 
       (057) 705-39-10

Адреса:         Площа Свободы, 6, кв. 463

e-mail:        office@zno-kharkiv.org.ua

Рейтинг ЗНО

ДПА

    Учнів початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році звільнено від проходження ДПА.

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

    Наказ МОН України від 28.02.2022 № 232 "Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2021/2022 навчальному році"

 

Pic 2

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ

 

Адреса ліцею: м. Харків, вул. Велозаводська, 35.

Доїхати до нас:

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро Академіка Барабашова (№№ 10, 281) та А.Масельского (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "вул.Корчагінців")

e-mail: hl161@ukr.net