Пошук в Інтернете

Новини

02.09.2018Робота з обдарованими учнями у 2018-2019 навчальному році

 

 КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у 2018/2019 навчальному році

 

Робота з обдарованими учнями у 2017-2018 навчальному році

 

     Результат роботи з обдарованими дітьми - перемоги на олімпіадах всіх рівнів, турінірах, різних конкурсах, спортивних змаганнях.

        Учні ліцею посіли 101 призове місце на ІІ (районному) етапі олімпіад (у минулому році - 98),
22 – на ІІІ (обласному) етапі (у минулому році - 25), учень11-Б класу Овчаренко Григорій виборов Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського етапу олімпіади з фізики.

      Найкращих результатів у підготовці учнів до олімпіад досягли вчителі: Затильнікова Н.М., Антонова І.Ю., Майзеліс З.О., Кириленко М.І., Носенко Н.І., Кушнарьова Т.І., Попов О.А., Перелюбська А.М., Шаповалова Л.В., Осіпенко Н.В.

      Окрім участі у І –ІV етапах Всеукраїнських олімпіад з базових та фахових дисциплін учні ліцею впродовж року брали участь у різноманітних інтелектуальних змаганнях, конкурсах, турнірах.

     У 2017/2018н.р. ліцеїсти продовжували брати участь у предметних турнірах. Команди ліцею посіли призові місця на районному та міському етапах турнірів з фізики, основ інформатики для учнів 5-7-х класів (І місце турніру з фізики та ІІІ місце з основ інформатики на міському етапі);

Команда ліцею «Момент імпульсу» представляла м. Харків на Всеукраїнському етапі турніру юних фізиків і посіла І місце Команда ліцею «Момент імпульсу» посіла І місце у Всеукраїнському юніорському турнірі юних фізиків.

 

 

Список учнів Харківського ліцею №161, які посіли призові місця в обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсі-захисті МАН України в 2017/2018 навчальному році

 

 

   Місця командної першості ЗНЗ за результатами Всеукраїнських олімпіад з базових і фахових дисциплін 2016-2017 н.р.

 

Призери міжнародних олімпіад

 

 

 

Наші нагороди