Пошук в интернете

Інформація

29.11.2020

 

 

     

УВАГА

Підсумки з роботи з обдарованими учнями у 2019-2020 навчальному році

 

За підсумками 2019-2020 навчального року учні ліцею посіли 95 призових місць на ІІ (районному) етапі олімпіад,
18 – на ІІІ (обласному) етапі , троє учнів ліцею вибороли право представляти Харківську область в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: Бортновський Іван з фізики та математики; Кушніренко Аліса з англійської мови, Фурманова Софія з української мови та літератури. Нажаль ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад було відмінено внаслідок введення загальнонаціонального карантину.
Учні Харківського ліцею №161 «Імпульс» брали активну участь у ІІ (міському в м. Харкові) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, математики та інформатики.
Призерами стали 12 учнів : з фізики 2 учні- І та ІІ місця , 4 учні - ІІІ місце; з математики – ІІІ місце (6 учнів).<>br Найкращих результатів у підготовці учнів до олімпіад досягли вчителі: Бутенко О.С., Вєтрова І.П., Годун А.В., Затильнікова Н.М., Імінова О.В.,Майзеліс З.О., Кириленко М.І., Носенко Н.І., Панаіт В.А., Перелюбська А.М., Шаповалова Л.В., Шутяєва Л.С.

На обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України учні ліцею вибороли:
диплом І ступеня - учень 10-Б класу Хорошко Ілля у секції «Теоретична фізика», наукового відділення «Фізика і астрономія» (учитель Майзеліс З.О.); диплом ІІІ ступеня- учениця 10-А класу Трегубова Єва у секції «Біологія людини» наукового відділення «Хімії та біології» (учитель Хахілєва Т.Я.)

Окрім участі у І –ІV етапах Всеукраїнських олімпіад з базових та фахових дисциплін учні ліцею впродовж року брали участь у різноманітних інтелектуальних змаганнях, конкурсах, турнірах. Хорошко Ілля, учень 10 Б класу, став фіналістом міського конкурсу «Учень-2020» у номінації «Інтелектуал року».

Учениця 9 Б класу Фурманова Софія під керівництвом вчителя української мови та літератури Шутяєвої Л.С. виборола ІІ місце на ІІІ та ІІІ місце на ІV етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учениця 10- А класу Наумова Софія (вчитель Балик В.Й.) посіла ІІІ місце на районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учні ліцею Лапко Дмитро,10-Б клас (секція «Всесвітня історія», «Історія України» вчитель Доценко І.Б.), Лавренко Олексій, 10-Б клас (секція «Соціологія», вчитель Доценко І.Б.), Слюсаренко Максим, 10-А клас (секція «Всесвітня історія», вчитель Носенко Н.І.), Кушніренко Аліса (секція «Англійська мова») нагороджені сертифікатами учасників конференції – конкурсу серед учнів ліцеїв, гімназій м. Харкова «ХІХ Каразінський колоквіум».

Учениця 10 класу Трегубова Єва виборола Диплом ІІІ ступеня в категорії «Анатомія і фізіологія людини» на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи – 2019», який відбувся в місті Києві.

Команда ліцею «Момент імпульсу» представляла м. Харків на Всеукраїнському етапі турніру юних фізиків де посіла І місце і буде представляти Україну на 33 Міжнародному турнірі юних фізиків у м. Кутаїсі (Грузія).

 

Участь в конкурсі МАН

 

  •  секція «Біологія людини» (10 клас): Трегубова Єва - I місце, район, ІІІ місце - область, вчитель: Хахілєва Т.Я.
  •   секція «Фізики і астрономії» (10 клас): Хорошко Ілля – І місце, район, область , вчитель: Майзелис З.О.

 

 Переможці хіміко-біологічного турніру імені І.І.Мечникова (хімічна секція): ІІІ місце — Гончар Дар’я, ІІ місце — Гаврик Артур, ІІІ місце — Сирота Аліна.

 

               Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплин

 

Предмети Район Область
Інформаційні технології1 -
Інформатика10 -
Математика26 3
Фізика16 5
Астрономія5 2
Біологія5 -
Хімія4 1
Англійська мова7 1
Французька мов3 -
Правознавство2 -
Екологія -
Історія3 1
Географія -
Українська мова та література41
Трудове навчання1

 

Примітка:Детальніше про призерів

 

Призери міжнародних олімпіад

 

 

 

Наші нагороди

2017-2020
2007-2011


Зв'язок з нами

Адреса ліцею:

м. Харків-176,  вул. Велозаводська 35.

 

Доїхати до нас:

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро "Академіка Барабашова" (№№ 10, 281) та Ім (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "Корчагінців").

 

e-mail: hl161@ukr.net

 

 

Фотогалерея