Пошук в Інтернете

Новини

03.03.2019



Робота з обдарованими учнями у 2018-2019 навчальному році

 

 КАЛЕНДАР проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у 2018/2019 навчальному році

 

 Обласной конкурс МАН секція «Біологія людини» (9 клас): Трегубова Єва – ІІІ місце, вчитель: Хахілєва Т.Я.

 

 Обласной конкурс МАН секція секція «Медицини та біології» (11 клас):Садівнича Софія – ІІ місце;

 

 Обласной конкурс МАН секція секція «Фізики і астрономії» (11 клас):Мащиць Володимир – І місце;Кононенко Семен – ІІІ місце

 

 

               Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплин

 

-->
Предмети Класи Призери III етапу
I місцеII місце III місце
Українська мова:
8 клас Фурманова Софія - -
Астрономія:
10 клас - - Столбецький Юрій
11 клас - Мащиць Володимир – ІІ місце Кононенко Семен
Англійська мова:
9 клас Кушниренко Аліса - -
Хімія:
9 клас - - Гаврик Артур
11 клас Самотєйкіна Анна Суслова Світлана Войтенко Анастасія
Математика:
10 клас - - Павловський Артемій
8 клас - - Cитнікова Анна
Фізика:
9 клас - - Хорошко Ілля
11 клас - Мащиць Володимир Кононенко Семен

 

Предмети Класи Призери II етапу
I місцеII місце III місце
Математика:
11 клас Жиронкін Дмитро
Кононенко Семен
Султанов Андрій -
10 клас - Павловський Артемій
Місайлова Олександра
9 клас - Гончар Дар’я
Бихуненко Катерина
8 клас Ситнікова Анна Крупчицький Олег -
7 клас Бортновський Іван Ключко Назар

-
6 клас Бєляєва Анна
Циганков Андрій
Малахов Роман г
Олефір Едуард
Фізика: 11 клас Мащиць Володимир Султанов Андрій
Кононенко Семен
Жиронкін Дмитро
10 клас Місайлова Олександра - Павловський Артемій
9 клас Хорошко Ілля Колоскова Марія -
8 клас - - Головко Микита
7 клас Бортновський Іван Ключко Назар Кумечко Єлизавета
Географія 11 клас - - Місайлова Олександра
10 клас -   -
9 клас Лісовий Павло
8 клас Головко Микита
Хімія 11 клас Суслова С, Самотєйкіна Анна - Теслюк Аліна
Войтенко Анастасія
10 клас
9 клас Гаврик Артур Бассараб Ілля Друзенок Стефані
Англійська мова
11 клас - Геворк'ян Луїза -
10 клас Садова Софія - -
9 клас Кушніренко Аліса - -
8 клас - Павленко Карина Фурманова Софія
Французька мова
11 клас - - -
9 клас Саїд Марія Амбросімова Валерія
8 клас Кулієва Анастасія Безрук Аліна
Українська мова та література:
7 клас Дрокін Мирон
Мельничок Софія
8 клас Фурманова Софія - -
10 клас - - Місайлова Олександра
Трудове навчання:
9 клас - Ткачов Ілля Лапко Дмитро

 

 

Робота з обдарованими учнями у 2017-2018 навчальному році

 

     Результат роботи з обдарованими дітьми - перемоги на олімпіадах всіх рівнів, турінірах, різних конкурсах, спортивних змаганнях.

        Учні ліцею посіли 101 призове місце на ІІ (районному) етапі олімпіад (у минулому році - 98),
22 – на ІІІ (обласному) етапі (у минулому році - 25), учень11-Б класу Овчаренко Григорій виборов Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського етапу олімпіади з фізики.

      Найкращих результатів у підготовці учнів до олімпіад досягли вчителі: Затильнікова Н.М., Антонова І.Ю., Майзеліс З.О., Кириленко М.І., Носенко Н.І., Кушнарьова Т.І., Попов О.А., Перелюбська А.М., Шаповалова Л.В., Осіпенко Н.В.

      Окрім участі у І –ІV етапах Всеукраїнських олімпіад з базових та фахових дисциплін учні ліцею впродовж року брали участь у різноманітних інтелектуальних змаганнях, конкурсах, турнірах.

     У 2017/2018н.р. ліцеїсти продовжували брати участь у предметних турнірах. Команди ліцею посіли призові місця на районному та міському етапах турнірів з фізики, основ інформатики для учнів 5-7-х класів (І місце турніру з фізики та ІІІ місце з основ інформатики на міському етапі);

Команда ліцею «Момент імпульсу» представляла м. Харків на Всеукраїнському етапі турніру юних фізиків і посіла І місце.

 

 

Список учнів Харківського ліцею №161, які посіли призові місця в обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсі-захисті МАН України в 2017/2018 навчальному році

 

 

   Місця командної першості ЗНЗ за результатами Всеукраїнських олімпіад з базових і фахових дисциплін 2016-2017 н.р.

 

Призери міжнародних олімпіад

 

 

 

Наші нагороди