Пошук в Інтернеті

Новини

   Останні новини

2022-2023 навчальний рік

вересень 2022

В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки. Війна створює нові виклики: кров потрібна щодня як для порятунку українських воїнів, так і для мирних громадян, які страждають від агресії, розв’язаної російською федерацією. Наразі важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові, яка допомагає не тільки рятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.
Як стати донором?
- Звернутися до центру крові (практично у кожному місті є центри крові або інші медичні заклади, де можна здати кров).
- Записатися телефоном у базу донорів у центрах крові свого міста. Всі медичні заклади, які роблять запаси крові, мають власну базу донорів і за потреби крові зв’язуються з ними.
Список центрів крові – за посиланням: cutt.ly/TCWc6NV
- Записатися онлайн в реєстр донорів. Кожен, хто бажає донатити кров, може зареєструватися на відповідних вебсервісах, внести туди всю необхідну інформацію і чекати повідомлення від координаторів.
Внести свої дані можна на ресурсі: www.donor.ua
Хто може стати донором?
Кожен дієздатний українець віком від 18 років. Серед обов’язкових вимог: маса тіла не менше ніж 50 кг і відсутність протипоказань до донорства.
Про протипоказання детально можна прочитати тут: utcc.gov.ua/blooddonor

Шановні друзі! Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Безпека та довіра». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах Вашого мешкання.
За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.
Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15 хвилин.
Опитування виключно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області.
Це щорічне моніторингове дослідження проводиться з 2013 року Харківським національним університетом внутрішніх справ. Від початку війни дослідження поширено на територію інших областей. Дослідження проводиться спільно з Головним управлінням Національної поліції та обласною державною адміністрацією Вашої області за підтримки Соціологічної асоціації України та Консультативної місії Європейського Союзу.
Звіт за результатами дослідження за минулий рік можливо завантажити за посиланням https://doi.org/10.32631/sf2021

1 вересня пройшло незвично, у маленькому колі ліцеїстів, але з нами у серцях були усі, хто не зміг цьогоріч потрапити на свято.
Вітаємо з початком нового навчального року, бажаємо наснаги, успіхів та бадьорості. Нехай на освітньому фронті будуть лише перемоги задля розвитку непереможної нації!

2021-2022 навчальний рік

серпень 2022

Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов вручив педагогам ХЛ N161 "Імпульс" 6 ноутбуків.
Дякуємо Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за важливу допомогу нашим дітям та вчителям
Теперь новий дистанційний навчальний рік на Харківщині буде проходити ще якіснісне

21 серпня у Фінляндії проходить підготовка до Дня Незалежності України. Учениця 4-В класу Афіна Матвієнко відвідала свято та поділилася чудовою світлиною.

Випускники ліцею отримали чудові результати на основній сесії національного мультипредметного тесту.
☀Софія Фурманова отримала 200 балів з трьох предметів.
☀Хлопці Віктор Бережний та Сергій Кравченко отримали по 200 балів з математики.
☀Анастасія Лихоліт отримала 200 балів з української мови.
Підготували учнів наші вчителі:
☀Перелюбська Алла Марківна - математика;
☀Шутяєва Любов Степанівна - українська мова;
☀Доценко Ігор Борисович - історія України

липень 2022

Проводится набір учнів у музичні класи при ХЛ №161 "Імпульс"
на 2022-2023 навчальний рік на інструмент фортепіано.
Звертатись до кабінетів №9, №11 з 12:00 до 15:00
або за телефоном: +380668173522 (Ірина Василівна)

28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності!
Вчителями ліцею напередодні свята були проведені онлайн виховні години "Місце української держави у світовій спільноті". Також було організовано онлайн виставку фото та архівних документів "Державотворення: досягнення та перспективи євроінтеграції"!
Переглянути альбомКоманда фізиків ліцею виборола срібну медаль на Міжнародному турнірі з фізики (IYPT-2022), який проходив у Румунії. Вітаємо наших неймовірних учнів та керівника команди - Майзеліса Захара Олександровича!

червень 2022

28 червня

   26 років тому Верховна Рада ухвалила найважливіший документ, Основний закон держави — Конституцію України, який визначає права, суверенітет, територіальну цілісність нашої країни. Відтоді День Конституції — державне свято.
Найкращий спосіб його відзначити — знати і поважати права та свободи, які вона дає, та виконувати обов’язки перед державою. Пропонуємо відео «Конституція України. 25 цікавих фактів» та «Конституцію у коміксах» від братів Капранових.

Діти - Дня Конституції

     

 •    «Всеосвіта» проводить онлайн-конкурс для учнів 1-11 класів «Цифрова грамотність» задля того, аби учні могли використовувати цифрові технології на максимум та безпечно. - шкільний міжнародний дистанційний курс "Цифрова грамотість"

 •    Для учнів 7-11 класів пропонують онлайн-екскурсії на провідні українські підприємства, аби школярі могли більше дізнатися про цікаві та актуальні професії сьогодення.
  Цю та інші онлайн-екскурсії можна безкоштовно подивитись

   23_06 - Міністерством освіти і науки затверджений перелік підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти , що можуть видаватися за кошти державного бюджету. Відповідний наказ підписаний міністром Сергієм Шкарлетом.
До переліку включено понад 100 найменувань підручників, що можуть видаватися за бюджетні кошти за результатами першого етапу конкурсу підручників для учнів 5 класів. Окрім того, до переліку включено підручники для дітей з порушенням зору та підручники для учнів, які навчаються мовами національних меншин.

   21_06 - Під час дії воєнного стану тривалість навчального року визначатиметься Кабінетом Міністрів. Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, коментуючи ухвалення парламентом змін до деяких законів в сфері освіти.
Також, відповідно до законопроекту, урядом визначатиметься дата початку навчального року та/або його закінчення.

                                                                                                                                           Відео

                                                                                                                                  

                                                                                                                               

11 червня Міністерство освіти і науки України повідомляє, що вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до19 квітня , проте мають бажання проходити тестування, можуть зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ.
Реєстрація доступна до 20 червня на сайті УЦОЯО.

До Дня Батька

         

6 червня- у третю неділю червня, в Україні відзначається День батька. Свято засновано на знак вдячності тим представникам сильної статі, які сумлінно й самовіддано піклуються про своїх дітей. Харківський міський центр дозвілля молоді запрошує юних харків'ян долучитися до цього свята, узявши участь у фотоконкурсі «Мій батько - найкращий». Для цього необхідно надіслати свої світлини з вашим батьком в особисті повідомлення на сторінці ХМЦДМ у «Facebook».

Вітаємо учнів, батьків, вчителів зі святом Останнього Дзвоника!

Вітання вчителів

Вітання випускників


Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня -Мiнiстерство освiти i науки України учнiв 1-11-х класiв запропанувало Всеукраїнський онлайн-урок з мiнної безпеки на всеукраїнський онлайн-урок з мiнної безпеки. Пiд час уроку з iнтерактивними завданнями дiти дiзнаються: як розрiзнити вибухонебезпечнi предмети; де може чатувати небезпека та якi знаки попереджають про неї; як зробити свої прогулянки та пересування безпечними i яких правил вкрай важливо дотримуватися. Урок проходитиме на платформi Zoom i триватиме до 40 хвилин. Урок проведе Леся Юрчишин, найкращий вчитель громадянської освiти Global Teacher Prize Ukraine 2020, разом iз фахiвцем з мiнної безпеки.


Учні Харківського ліцею №161 "Імпульс" взяли участь в онлайн-марафоні «Діти Харкова за мир» присвяченого дню захисту дітей

    

             

              

           


травень 2022

Свята, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, пройдуть з 29 травня по 7 червня на всіх ключових локаціях міста Харкова.

Продовжується прийом заяв до 1 класу.

Теріторія ліцею прибрана, покошена.

   
            

Обрізали кущ, пропололи грядки.

   

Посіяли квіти: мальви, чорнобрівці, гвоздики.

   

Шановні батьки, учні!

Переведення 1-8-х, 10-х класів до наступного- 03.06.2022.
         Переведення 9-х класів, випуск 11-го класу - 10.06.2022

квітень 2022

Вітаємо Бортновського Івана учня 10 Б класу та наставника Перелюбську А.М. з бронзовою медаллю на міжнародній Жаутиківській олімпіаді.

лютий 2022

На виконання Указу Президента України учні ліцею взяли участь у виконанні Державного гімну України.

   

   

січень 2022

26.01 Відбулись планові бесіди учнів 5-7 класів із співробітниками патрульної поліції в межах проекту ШОП.
Теми бесід: 1.Поведінка та дисципліна
  2.Профілактика правопорушень
  3.Вирішення конфліктів мирним шляхом
На світлинах : старші лейтенанти Мамоненко М.С. та Клименко Д.В. під час заходів.

13.01.2022 ішла з життя Сереброва Лариса Захарівна - людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Висловлюємо щирі співчуття з приводу неочікуваної смерті жінки, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Хтось із великих сказав: «Коли помирає особистість, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Ларису Захарівну - яка виховала не одне покоління учнів, уміло навчаючи їх мудрості та відповідальності.
Колектив ХЛ №161 "Імпульс"висловлює глибоке співчуття рідним та близьким!

грудень

Учні початкових класів ліцею отримали солодкі подарунки до Нового Року 2022 від Харківського міського голови І.О.Терехова!

Вітаємо Семейка Івана з І мiсцем (у ваговій категорії 38 кг) Всеукраїнського турніру з боротьби самбо!

Напередодні новорічно-різдвяних свят учні 10-В класу, Харківського ліцею 161 "Імпульс" створили святкову новорічну атмосферу. Тут відкрито тематичну експозицію. Її експонати – новорічно-різдвяні ретролистівки. На виставці представлено 100 вітальних карток 20 століття!


12 грудня 2021р. Відбулась вечоpниця гуртку "Барви Слобожанщини" у садибі письменника, краєзнавця Ростислава Рибальченка.
Фотозвіт

10 грудня 2021р. Учні 10-х класів підготували плакати до Тиждня академічної доброчесності


9 грудня 2021р. Учні 5-А класу підготували малюнки до "Тиждня академічної доброчесності"


8 грудня 2021р. Після семінару на базі ХНУ радіоелектроніки "Науковий парк Синергія", учні 10-В класу зробили перші кроки у роботі Євроклубу


06.12.2021-10.12.2021 з метою розбудови безпечного освітнього середовища у ліцеї проводиться "Тиждень академічної доброчесності"
План проведення заходів

листопад

22 листопада 2021 року Проведено урок у 10-в класі з цифрової грамотності - "Держава в смартфоні".


19 листопада 2021 року

 • На уроці з цифрової та медіграмотності учні знайомилися з основами роботи у додатку Дія.

 • В ліцеї відбулось традиційне інтелектуальне змагання серед учнів 5-11 класів. Перемогу в марафоні 2021 вибороли учні 5 Б класу.
  Учні 9б та 11 б класів посіли ІІ місце, а учні 6Б - ІІІ місце.

  Вітаємо переможців!


 • В межах проєкту «Цивільний захист у кожний клас» у Харківському ліцеї № 161 "Імпульс" проведено заняття з питань порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для 1-11 класів.


 • Проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

9 листопада 2021р. з нагоди відзначення Дня української писемності та мови учні 4-7-х класів прийняли участь у міському конкурсі знавців української мови «Філолог-ерудит».

9 листопада 2021р. учні ліцею взяли участь у ХХІ Радіодиктанті національної єдності.

1.11 Вітаємо Майзеліс Захара Олександровича та наших учнів Бортновського Івана, Беляєву Анну, Кумечко Єлизавету, Савельєву Єлизавету, Бухтатого Антона з перемогою у міському турнірі фізиків! Нові учні - нова команда і терпіння, працелюбність, талант Захара Олександровича знову прославили наш ліцей.

жовтень

12.10 доцент кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету Володимир Олексійович Грудько виступив перед учнями Харківського ліцею №161 "Імпульс" з цікавими експериментами, реакціями, дослідами складу напоїв

12.10 відбулася зустріч учнів ліцею зі співробітником поліції

<

вересень

25.09 Команда ліцею зайняла 3 місце на міському етапі Турніру юних математиків. Склад команди: Бортновський І., Бережний В., Крупчицький О., Малахов Р., Беляєва А.

23-25.09 Міжнародний турнір з художньої гімнастики «VALERIYA CUP». Учениця 6в Ратникова Юлія на змаганнях зайняла І місце - з багатоборства,ІІ місце - м'яч, ІІ місце - обруч.

21.09 в 9 та 10 класах пройшов Урок "День Миру".

18.09 учні Харківського ліцею №161 "Імпульс"відвідали вищі навчальні заклади в рамках проєкту "Ніч науки"

17.09 Учні початкових класів ліцею відвідали оновлений Харківський зоопарк

2020-2021 навчальний рік

серпень

Учні 11х класів ліцею відвідали місто Львів та отримали яскраві емоції перед початком нового 2021/2022 навчального року.


Основні заходи зі святкування 78-ї річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників, Дня міста,Дня Державного Прапору України, 30-ї річниці незалежності України


Подивиться Будівлі_Харківа

червень

17.06.21 Пізнавальні заходи у таборі.

11.06.2021 Закінчився перший тиждень роботи ДЗВ "Ескпрес"

09.06.2021 діти у ДЗВ "Експрес" виконали роботу у Paint за темою "Космос", зробили емблеми загонів та отримали незабутні враження від "Пісочної анімації".

        

07.06.2021 у ліцеї розпочав роботу ДЗВ "Експрес"

   

   

Свято "Останній дзвоник"

травень

Нагородження «Учень року» 2021 -Гончар Дар'я (11-Б) та група підтримки.

   

2.04 - Міжнародний День книги

   >

березень

З 15.03.2021 по 25.03 проводився XV фестиваль дитячої творочості, районний етап « Місто майстрів- 2021»:
    За підсумками конкурсу учні ліцею отримали:
      I місце- 10 учнів
     II місце - 3 учня
      III місце- 2 учня.

2021-2022 н.р. Вітаємо переможців ІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
з математики: Крупчицький Олег (11-Б, ІІІ місце), Бортновський Іван (10-Б, І місце), Кумечко Єлизавета (10-Б, ІІ місце), 9-Б клас Бєляєва Анна (І місце),Малахов Роман (І місце), Бухтатий Антон (ІІІ місце), Топчій Петро (ІІІ місце), 8-Б клас Бондаренко Марія (І місце), Котульський Максим (ІІ місце), Колосков Михайло (ІІ місце), 6-Б клас Китайгора Софія (І місце), Тимохін Дмитро (І місце), Борзій Вікторія (ІІІ місце) та учень 5-Б Задорожній олексій, який виборов ІІІ місце серед учнів 6-х класів.
з історії: Фартушко Марія (11-А, І місце), Халіна Ілона (8-В, ІІ місце).
з правознавства: Дрокін Мирон (10-А, І місце).
з астрономії: Бортновський Іван (10-Б, І місце), Суханов Євген (11-Б, ІІІ місце).
ІІ етапу ХХІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Дрокін Мирон (10-А, І місце).
ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка: Ярошевич Софія (9-В, ІІІ місце).
з хімії: МАЛАХОВ РОМАН (9-Б,ІІ МІСЦЕ), БЄЛЯЄВА АННА (9-Б, ІІ МІСЦЕ), ДРОКІН МИРОН (10-А, І МІСЦЕ), ПЕРОВА МАРГАРИТА (10-В, І МІСЦЕ), ГОНЧАРЕНКО ЄКАТЕРИНА (10-А, ІІ МІСЦЕ), МИХАЙЛЕНКО ТИМОФІЙ (11-Б, ІІІ МІСЦЕ), АНДРІЄНКО ОЛЕКСАНДРА (11-А, ІІІ МІСЦЕ).
з фізики: 7 клас: Громова Дар'я (ІІ місце); 8 клас: Колосков Михайло (ІІІ місце); 9 клас: Беляєва Анна (І місце), Бухтатий Антон (І місце), Малахов Роман (І місце), Михайлусь Олександр (ІІІ місце; 10 клас: Бортновський Іван (І місце), Кумечко Єлизавета (І місце), Хворост Данило (ІІ місце), Холєв Нікіта (ІІІ місце); 11 клас: Кравченко Сергій (І місце), Суханов Євгеній (ІІ місце).
з інформатики: 9 клас: Бєляєва Анна (І місце), Серединцев Сергій (ІІІ місце); 11 класи: Бережний Віктор (ІІ місце), Крупчицький Олег (ІІІ місце).
з інформаційних технологій: 9 клас: Бєляєва Анна (ІІ місце), Малахов Роман (ІІ місце); 11 класи: Бережний Віктор (ІІІ місце), Головко Микита (ІІІ місце).
з трудового навчання: 9 клас: Зінченко Анастасія (І місце); Дисяк Михайло (ІІ місце), Муратов Денис (ІІІ місце).
з географії: 9 клас: Малахов Роман (ІІІ місце); 10 класи: Холєв Нікіта (І місце), Дрокін Мирон (ІІІ місце), 11 класи: Головко Микита (ІІІ місце), Мамонова Софія (ІІІ місце).
з біології: 8 клас: Колосков Михайло (ІІ місце), Кривошеєва Віра (ІІ місце); 9 клас: Бєляєва Анна (ІІ місце), Ларіонова Марія (ІІ місце); 10 клас: Перова Маргарита (І місце), Дрокін Мирон (І місце); 11 класи: Головко Микита (І місце), Горлов Ярослав (І місце).
з україської мови та літератури: 11 клас: Фурманова Софія (І місце).
з англійської мови: 8 клас: Халіна Ілона (І місце), Житня Олександра (ІІІ місце); 9 клас: Панова Мілана (І місце), Зінченко Анастасія (ІІ місце), Ярошевич Софія (ІІІ); 10 клас: Бірючинський Олексій (І місце), Аббуд Марія (ІІ місце); 11 класи: Павленко Карина (І місце), Емека Ерік (ІІ місце).
з французької мови: 8 клас: Монір Саміра (І місце), Толста Софія (ІІ місце); 9 клас: Литвинова Софія (І місце), Міщенко Марія (ІІ місце), Циган Яна (ІІ); 10 клас: Бутенко Марія (ІІ місце); 11 класи: Безрук Аліна (ІІ місце), Судакова Поліна (І місце).

Разбивка на страницы -->