Пошук в Інтернеті

Новини

   Cторінка оновлена

29.09.2019

   Останні новини

2018-2019 навчальний рік

серпень

28 серпня в приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку освіти Харкова у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах формування інноваційного освітнього простору міста».
    Подяки Харківського міського голови отримали 7 переможців міжнародних учнівських інтелектуальних змагань.
    Серед нагороджених і учні нашого ліцею Кононенко Семен та Гончар Дар'я - члени команди юних фізиків "Момент імпульсу".

липень

Вітаємо команду ліцею "Момент імпульсу": Мащиць Володимира, Кононенко Семена, Гончар Дар'ю, Хорошко Іллю та керівників команди Майзеліс Захара, Овчаренко Григорія, яка виборола срібні медалі на Міжнародному турнірі юних фізиків!

    Міністерство освіти і науки України оприлюднило список навчальної літератури, рекомендованої для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році. Ознайомитися із зазначеними переліками можна за посиланням у розділі "Методична робота".

    Завдання турнірів з навчальних предметів 2019-2020 н.р. розміщені у розділі "Про ліцей"-->"Методична робота".

    Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798 всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» буде проведено у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» і «Хімія».

червень

Учень 10-б класу Павловський Артемій з 9-16 червня у  складі делегації школярів міста Харкова відвідав Словацьку Республіку у рамках міжнародного проекту «Побратимське колесо ‒ 2019». Візит школярів відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса і за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні. У рамках запланованої програми школярі Харкова ознайомилися з системою освіти Словацької Республіки, відвідали провідні університети міст Кошице, Прешов, Жиліна, Нітра, Братислава. Юні харків'яни презентували наше місто та свої досягнення під час прес-конференції у Союзі роботодавців Словацької Республіки, матеріали якої висвітлювались на словацькому телебаченні

травень

24 травня року в ліцеї для випускників пролунав останній дзоник.

22 травня 2019 року в актовій залі ліцею відбулось нагородження призерів районних, міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, турнірів, спортивних змагань.

Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку особисто Генеральному директору групи компаній «Салтівський м’ясокомбінат» Парамонову Денису Юсуповичу та заступнику директора Янушкевич Олександру Івановичу за багаторічну підтримку обдарованої молоді Харківського ліцея №161 «Імпульс».17 травня

В малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців міського конкурсу «Учень року – 2019». Кращі учні року отримали Подяки Харківського міського голови, пам'ятні статуетки переможців конкурсу та сертифікати. У цьому році вперше в історії ліцею одночасно два наші учні перемогли у міському конкурсі «Учень року».
В номінації «Інтелектуал року» це учень 11-Б класу Мащиць Володимир, в номінації «Спортсмен року» - учень 10-А класу Гайдар Артем.

На знімках: міський голова Геннадій Кернес нагороджує призерів.

У Харківському ліцеї № 161 "Імпульс" з 13.05.2019 по 17.05.2019 було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху» . Відповідно до плану були проведені класні години «Безпека на дорозі – безпека життя», практичне заняття «Надання першої допомоги при ДТП» за участі волонтерів товариства «Червоний Хрест», тематична виставка літератури «Ми прішоходи», конкурс-виставка малюнків «Школярі за безпеку дорожнього руху»

12 травня 2019 року у Харкові відбувся ХVІІІ Відкритий фестиваль традиційної народної культури. В його програмі був представлений і відзначений дипломами гурт «Барви» нашого ліцею під керівництвом Олени Сергіївни Бутенко. Крім дипломів учасники були відзначені ще й смачними призами. Вітаємо!

10 травня 2019 року у ліцеї відбулась зустріч з ветеранами. До ліцею завітали почесні гості, активісти міської та районної Ради ветеранів Сидак Елеонора Валентинівна, Цибульник Валентина Яківна та Балакірєв Олексій Васильович. Учні 6-Б класу підготували і провели для них цікаву, змістовну презентацію на тему «Друга світова війна» і подарували квіти.

квітень

Учні 6-в класу прийняли участь у грі-змагані "Школа безпеки" на базі МЧС.

26 квітня учні 6-в класу відвідали базу МЧС.

20 квітня 2019 року збірна команда Немишлянського району (члени команди ліцею - учні 6-б: Бєляєва А., Галкін Б., Ключко Н. учень 7-б) взяла участь у ХХ міському турнірі з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти

    Команда отримала диплом в номінації "Кращий проект".

12 квітня учні ліцею взяли участь у першій обласний олімпіаді "Юний кіберерудит" яка проходила на базі ХНУВС.

березень

28 березня учень 10-б класу Оліійник Денис отримав диплом I ступеню за доповідь "Виховання воїнів в Слобідській Україні, збережена традиція" на обласній учнівській науково-практична конференції з етнології, фольклористики, мистецтвознавства в метах XVIII відкритого фестивалю "Кроковеє коло".

На весняних канікулах 9 в клас з поглибленним вивченням хімії проходить навчальну практику при Національній фармацевтичній Академії.

25 березня

6-a відвідав навчальну базу ДСНС у Ватутіно.

 Вітаємо переможця IV (Всеукраїнського) етапу учнівської олімпіади з фізики (11 клас):Мащица Володимира (ІІІ місце) та переможницю І (районного) етапу ХVІ міської олімпіади випускників школи І ступеня Путівка в науку» з математики:Громову Дар'ю (ІІ місце)! !

 24 березня 2019 року учні ліцею-члени гуртка "Барви Слобожанщини" взяли участь у XVIII Відкритому фестивалі традиційної народної культури "Кроковеє коло" для дітей та молоді (виступ ліцеїстів).

 

23 березня 2019 року учні 5-7 класів відвідали с.Гоголево та Диканьку.

 

 Учні у будинку музеї, де народився та провів дитинство Н.В. Гоголь.

21 березня команда учнів ліцею "Імпульс" у складі: Бортновський І.-капітан,Ключко Н. (7-б), Галкін Б., Бєляєва А., Савєльєва Е. (6-Б), посіла I місце на районному етапі XX міського турніру для учнів 5-7 класів з основ інформатики та стала найкращой командой в номінації "Кращі шифрувальники"!

 

 

 20 березня 2019 року учні 5-11 класів ліцею взяли участь у міжнародному учнівському конкурсі юних істориків "Лелека".

 

   16 березня 2019 року Заступник директора з навчально-виховної роботі Цвітікова Юлія Миколаївна взяла участь в Освітянському форумі "Стандарт Нової української школи".

 

 5 березня 2019 року учні 2-11 класів взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

 

 

 

 27 лютого

 року у Харківському ліцеї № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області пройшла педагогічна рада у формі ділової гри на тему “ Рівень володіння вчителем педагогічними компетентностями – один із основних елементів надання якісних освітніх послуг закладом освіти ”

 

 

 

 

 26 лютого учні 5-х та 6-б класів ліцею взяли участь у міському інтерактивному квесті знавців інформатики «IT Adventures», який проведено Департаментом освіти Харківської міської ради.

 

 

 

 

 З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 21 лютого 2019 року у ліцеї проведено відкриті уроки,

 

 

  книжково-ілюстративні виставки,конкурс «Грамотій»(написання диктантів), конкурс проектів «Слів у мові мільйон», конкурс стіннівок «Цікаво знати!»,

 

 творчий конкурс «Казкар», конкурс дитячого малюнка «Вгадай літературного героя»

 

 

 

 20 лютого 2019 року головним спеціалістом Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради Харківської області Дольніковою О.О. на базі Харківського ліцею № 161 "Імпульс" було проведено навчання та інструктаж для інструкторів та чергових пунктів проведення ЗНО

 

 

 

 

 14 лютого

 

   Читацька дискусія серед 5-х класіва "Навіщо людині випробування"».

 

 Вітання зі святом!

 

 

 Весело та креативно "янгол закоханих" Харківського ліцею поздоровив всіх зі святом!

 

 6 лютого

 В ліцеї відбувся науково-практичний семінар для молодих класних керівників ЗЗСО Немишлянського району за темою "Інформаційні сервіси та хмарні технології в освітньому середовищі закладів освіти". Спікерами мемінару були: Колесник В.В., вчитель інформатики ліцею та практичний психолог Корнєєва О.В.

 

 5 лютого

 З нагоди Дня Безпечного Інтернету учні 8 класів приєднались до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти академії Cisco України, а учні 10-11 класів стали слухачами курсу Мережної академії Cisco "Вступ до кібербезпеки".

 

  в ліцеї відбулися збори батьків та учнів 11 класів.

 

 

 29 січня відбулася зустріч 11 класників з представниками радіофизичного факультету, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем ХНУ ім. Каразіна. Учні запрошені до участі у радіоолімпіаді.

 24 січня доцент кафедри "Кримінального права та кримінології" ХНУВС провела профорієнтаційну бесіду з випускниками 11 -класів.

 

 12-13 січня 2019 року у Черкасах проходив Різдвяний фестиваль "Черкаська коляда".

 

 

 Учасниками святкового дійства були колективи із усієї Черкащини, а також творчі колективи із Дрогобича та Харкова.

 

 

 Наше місто представляв гурт «Барви» Харківського ліцею № 161 «Імпульс» під керівництвом Олени Сергіївни Бутенко. Крім безпосередньої участі у фестивалі наші учні відвідали «Музей Кобзаря».

 

 

 

1 | 2