Пошук в Інтернеті

Новини

   Cторінка оновлена

25.03.2019

   Останні новини

2018-2019 навчальний рік

25 березня

 Вітаємо переможця IV (Всеукраїнського) етапу учнівської олімпіади з фізики (11 клас):Мащица Володимира (ІІІ місце)!

 24 березня 2019 року учні ліцею-члени гуртка "Барви Слобожанщини" взяли участь у XVIII Відкритому фестивалі традиційної народної культури "Кроковеє коло" для дітей та молоді (виступ ліцеїстів).

 

23 березня 2019 року учні 5-7 класів відвідали с.Гоголево та Диканьку.

 

 Учні у будинку музеї, де народився та провів дитинство Н.В. Гоголь.

21 березня команда учнів ліцею "Імпульс" у складі: Бортновський І.-капітан,Ключко Н. (7-б), Галкін Б., Бєляєва А., Савєльєва Е. (6-Б), посіла I місце на районному етапі XX міського турніру для учнів 5-7 класів з основ інформатики та стала найкращой командой в номінації "Кращі шифрувальники"!

 

 

 20 березня 2019 року учні 5-11 класів ліцею взяли участь у міжнародному учнівському конкурсі юних істориків "Лелека".

 

   16 березня 2019 року Заступник директора з навчально-виховної роботі Цвітікова Юлія Миколаївна взяла участь в Освітянському форумі "Стандарт Нової української школи".

 

 5 березня 2019 року учні 2-11 класів взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

 

 

 

 27 лютого

 року у Харківському ліцеї № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Харківської області пройшла педагогічна рада у формі ділової гри на тему “ Рівень володіння вчителем педагогічними компетентностями – один із основних елементів надання якісних освітніх послуг закладом освіти ”

 

 

 

 

 26 лютого учні 5-х та 6-б класів ліцею взяли участь у міському інтерактивному квесті знавців інформатики «IT Adventures», який проведено Департаментом освіти Харківської міської ради.

 

 

 

 

 З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 21 лютого 2019 року у ліцеї проведено відкриті уроки,

 

 

  книжково-ілюстративні виставки,конкурс «Грамотій»(написання диктантів), конкурс проектів «Слів у мові мільйон», конкурс стіннівок «Цікаво знати!»,

 

 творчий конкурс «Казкар», конкурс дитячого малюнка «Вгадай літературного героя»

 

 

 

 20 лютого 2019 року головним спеціалістом Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради Харківської області Дольніковою О.О. на базі Харківського ліцею № 161 "Імпульс" було проведено навчання та інструктаж для інструкторів та чергових пунктів проведення ЗНО

 

 

 

 

 14 лютого

 

   Читацька дискусія серед 5-х класіва "Навіщо людині випробування"».

 

 Вітання зі святом!

 

 

 Весело та креативно "янгол закоханих" Харківського ліцею поздоровив всіх зі святом!

 

 6 лютого

 В ліцеї відбувся науково-практичний семінар для молодих класних керівників ЗЗСО Немишлянського району за темою "Інформаційні сервіси та хмарні технології в освітньому середовищі закладів освіти". Спікерами мемінару були: Колесник В.В., вчитель інформатики ліцею та практичний психолог Корнєєва О.В.

 

 5 лютого

 З нагоди Дня Безпечного Інтернету учні 8 класів приєднались до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти академії Cisco України, а учні 10-11 класів стали слухачами курсу Мережної академії Cisco "Вступ до кібербезпеки".

 

  в ліцеї відбулися збори батьків та учнів 11 класів.

 

 

 29 січня відбулася зустріч 11 класників з представниками радіофизичного факультету, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем ХНУ ім. Каразіна. Учні запрошені до участі у радіоолімпіаді.

 24 січня доцент кафедри "Кримінального права та кримінології" ХНУВС провела профорієнтаційну бесіду з випускниками 11 -класів.

 

 12-13 січня 2019 року у Черкасах проходив Різдвяний фестиваль "Черкаська коляда".

 

 

 Учасниками святкового дійства були колективи із усієї Черкащини, а також творчі колективи із Дрогобича та Харкова.

 

 

 Наше місто представляв гурт «Барви» Харківського ліцею № 161 «Імпульс» під керівництвом Олени Сергіївни Бутенко. Крім безпосередньої участі у фестивалі наші учні відвідали «Музей Кобзаря».

 

 

 

УВАГА!

Об'ява

Ми відновили багаторічний збір використаних батарейок.
    Тепер ви легко можете долучитися до екологічного руху, для цього потрібно лише віднести свої використані батарейки до пункту збору, що знаходиться біля чергової. Бережи планету-не викидай батарейки у сміття.

1 | 2