Пошук в интернете

Інформація

10.06.2021

 

Накази та протоколи 2020-2021 навчальний рік

    Про початкову школу  ліцею


 

Початкова школа ліцею працює за системою розвивального навчання (РН). Діти навчаються допомагати одні одним, обгрунтовувати свої дії. Cистема РН (Д.Б.Ельконіна-В.В. Давидова-В.В. Репкина) сприяє досягненню головної мети української системи освіти, тому що створює умови для розвитку і самореалізації особи, здатності вчитися впродовж усього життя.

Важливо знати, що:

1. Ваша дитина буде навчатися за програмою розвивального навчання.

2. Вже з 1 класу починається поглиблене вивчення англійської мови (3 р. в тиждень).

3. Усі предмети викладаються українською мовою.

4. Комплект підручників, які замовляє ліцей в центрі РН, необхідно буде оплачувати батькам.

>

У сучасних загальноосвітніх школах, поряд із традиційною системою навчання, широко представлені й альтернативні підходи. Одним із найпоширеніших і найперспективніших серед них є система розвивального навчання Ельконіна—Давидова (РН).

 Кожен із нас навчався не один рік у школі, а потім і у ВНЗ, але далеко не кожен уміє вчитися потім, у «дорослому житті». Чому? Очевидно, той підхід, що використовувався у шкільному навчанні, такого вміння не передбачав і не завжди формував.

 Система розвивального навчання Ельконіна — Давидова (РН) — це сучасна освітня технологія шкільного навчання для 1 — 4 класів.

     

Pic 2

  Головна мета розвивального навчання — становлення в дитини вміння вчитися. Система розвивального навчання дозволяє сформувати в дитини потяг до нових знань, ініціативність, позитивне ставлення до навчання. Вона створює оптимальні умови для розвитку особистості дитини, формує у неї здатність бачити перед собою мету , знаходити способи розв'язання, оцінювати результати своєї роботи. У системі розвивального навчання дитина вчиться змістовно спілкуватися з однолітками й дорослими.
Указаних вище результатів розвивальне навчання досягає не шляхом збільшення кількості завдань (і як наслідок перевантаженням дитини), а перебудовою цілей, предметного змісту й роботи вчителя на основі наукових досягнень сучасної психології навчання. Система РН дає можливість дитині зробити перший крок до самостійного «дорослого» життя, зрозуміти, що в ньому є багато цікавого.


     

УВАГА

 Шановні майбутні десятикласники і їх батьки!

Харківський ліцей №161 "Імпульс" починає прийом заяв про зарахування до 10-класів: "Математиного профілю" (10-Б) та профілю "Іноземна філологія" (10-А і 10-В).

   Заяви про зарахування до 10-х класів ліцею приймаються до 15.06.2021 року.

   З метою запобігання розповсюдження та профілактики захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV заяви приймаються тільки в електронному вигляді.
У разі, якщо кількість заяв буде перевищувати кількість місць, передбачених мережею закладу, буде оголошено конкурсний відбір. Наголошуємо, що інформація про конкурсне випробування для учнів 10-х класів буде розміщена на сайті 15 червня 2021 року.
Слідкуйте за новинами.

    Бланки заяви на зарахування до ліцею у профільні 10 класи:

   

   Критерії оцінювання та орієнтовні теми співбесіди до конкурсного випробування:


Станом на 16 червня 2021 року кількість  поданих заяв для вступу до 10 класу за профілями:
математичного профілю- 20, вільних місць 10;
і профілю "Іноземна філологія" - 52, вільних місць -8. 

Зв'язок з нами

Адреса ліцею:

м. Харків-176,  вул. Велозаводська 35.

 

Доїхати до нас:

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро "Академіка Барабашова" (№№ 10, 281) та Ім (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "Корчагінців").

e-mail: hl161@ukr.net

 

 

Фотогалерея