Пошук в Інтернеті

Інформація

 

Прийом до 1 класу

 

 


Шановні батьки!

Розпочався прийом першачків на 2023/2024 навчальний рік.
Ті, хто перебуває у Харкові, можуть завітати на консультацію безпосередньо до закладу освіти у вівторок, середу та п'ятницю з 14:00 до 16:00.

    Перелік документів:
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • копія ІН дитини,
  • копія медичної довідки за формою 086-1/о та 0-63 (профілактичні щеплення),
  • заява на зарахування,
  • згода на обробку персональних даних.

Згода та заява заповнюється безпосередньо у ліцеї.
Дистанційно: згода та заява заповнюються одним із батьків від руки, оригінал підписується, сканується та надсилається нам на електронну адресу разом зі сканами інших документів.
ШАБЛОНИ:
ЗГОДА
ЗАЯВА


Електронна реєстрація також працює через систему ІСУО.

Територія згідно наказу

Перелік вулиць

    Про початкову школу  ліцею


 

Початкова школа ліцею працює за системою розвивального навчання ДРіМ. Діти навчаються допомагати одні одним, обгрунтовувати свої дії. Cистема ДРіМ (Д.Б.Ельконіна-В.В. Давидова-В.В. Репкина) сприяє досягненню головної мети української системи освіти, тому що створює умови для розвитку і самореалізації особи, здатності вчитися впродовж усього життя.

Важливо знати, що:

1. Ваша дитина буде навчатися за програмою розвивального навчання.

2. Вже з 1 класу починається поглиблене вивчення англійської мови (3 р. в тиждень).

3. Усі предмети викладаються українською мовою.

4. Комплект підручників, які замовляє ліцей в центрі РН, необхідно буде оплачувати батькам.

У сучасних загальноосвітніх школах, поряд із традиційною системою навчання, широко представлені й альтернативні підходи. Одним із найпоширеніших і найперспективніших серед них є система розвивального навчання Ельконіна—Давидова (РН).

 Кожен із нас навчався не один рік у школі, а потім і у ВНЗ, але далеко не кожен уміє вчитися потім, у «дорослому житті». Чому? Очевидно, той підхід, що використовувався у шкільному навчанні, такого вміння не передбачав і не завжди формував.

 Система розвивального навчання ДРіМ — це сучасна освітня технологія шкільного навчання для 1 — 4 класів.

     

Pic 2

  Головна мета розвивального навчання — становлення в дитини вміння вчитися. Система розвивального навчання дозволяє сформувати в дитини потяг до нових знань, ініціативність, позитивне ставлення до навчання. Вона створює оптимальні умови для розвитку особистості дитини, формує у неї здатність бачити перед собою мету , знаходити способи розв'язання, оцінювати результати своєї роботи. У системі розвивального навчання дитина вчиться змістовно спілкуватися з однолітками й дорослими.
Указаних вище результатів розвивальне навчання досягає не шляхом збільшення кількості завдань (і як наслідок перевантаженням дитини), а перебудовою цілей, предметного змісту й роботи вчителя на основі наукових досягнень сучасної психології навчання. Система РН дає можливість дитині зробити перший крок до самостійного «дорослого» життя, зрозуміти, що в ньому є багато цікавого.


     

Корисна інформація

Інформація щодо наявних місць станом на 01.10.2023

Спроможність 1-их класів - 90

Кількість учнів - 86


Накази про прийом на 2023/2024 навчальний рік

Наказ № 44 від 16.11.2022 "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти району на 2023-2024 навчальний рік".
Зв'язок з нами

Адреса ліцею:

м. Харків-176,  вул. Велозаводська 35.

 

Доїхати до нас:

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро "Академіка Барабашова" (№№ 10, 281) та Ім (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "Амосова").

e-mail: hl161@ukr.net

Instagram:         @licey_161_impuls

Facebook:         @licey161impuls

 

 

Фотогалерея