Пошук в интернете

Інформація

13.03.2018

 

УВАГА

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
ПОЧАТОК СПІВБЕСІД ДО ВСТУПУ
У 1 КЛАС ХАРКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №161 «ІМПУЛЬС» ЗА СИСТЕМОЮ РОЗВИВАЛЬНОГО НАВЧАННЯ ЕЛЬКОНІНА – ДАВИДОВА

    Про початкову школу  ліцею


Початкова школа ліцею працює за системою розвивального навчання (РН). Діти навчаються допомагати одні одним, обгрунтовувати свої дії. Cистема РН (Д.Б.Ельконіна-В.В. Давидова-В.В. Репкина) сприяє досягненню головної мети української системи освіти, тому що створює умови для розвитку і самореалізації особи, здатності вчитися впродовж усього життя.

Важливо знати, що:

1. Ваша дитина буде навчатися за програмою розвивального навчання.

2. Вже з 1 класу починається поглиблене вивчення англійської мови (3 р. в тиждень).

3. Усі предмети викладаються українською мовою.

4. Комплект підручників, які замовляє ліцей в центрі РН, необхідно буде оплачувати батькам.

Правила конкурсного приймання

Прийом у перший клас проводиться у формі співбесіди, щоб визначити чи готова ваша дитина до школи. Дитині пропонуються питання загального характеру (психологічна готовність до школи), питання
на перевірку уваги, спостережливості, розвитку мови, перевіряється схильність до логічних міркувань, зорова і слухова пам'ять.
Співбесіду проводять вчителі, які працюватимуть у першому класі.
Учитель відповідає на всі питання батьків, допомагає їм зробити правильний вибір системи навчання для своєї дитини.


Документи

 

      Для зарахування до 1- класу вам необхідно надати наступні документи:

1. Заява від батьків.
2. Медична карта дитини (не пізніше серпня).
3. Cвідоцтво про народження (копія).
4. Ідентифікаційний код (копія).
5. Паспорт одного з батьків їз пропискою в м. Харкові.
6. Папка з файлами.


     

У сучасних загальноосвітніх школах, поряд із традиційною системою навчання, широко представлені й альтернативні підходи. Одним із найпоширеніших і найперспективніших серед них є система розвивального навчання Ельконіна—Давидова (РН).

 Кожен із нас навчався не один рік у школі, а потім і у ВНЗ, але далеко не кожен уміє вчитися потім, у «дорослому житті». Чому? Очевидно, той підхід, що використовувався у шкільному навчанні, такого вміння не передбачав і не завжди формував.

 Система розвивального навчання Ельконіна — Давидова (РН) — це сучасна освітня технологія шкільного навчання для 1 — 4 класів.

     

 

Pic 2

  Головна мета розвивального навчання — становлення в дитини вміння вчитися. Система розвивального навчання дозволяє сформувати в дитини потяг до нових знань, ініціативність, позитивне ставлення до навчання. Вона створює оптимальні умови для розвитку особистості дитини, формує у неї здатність бачити перед собою мету , знаходити способи розв'язання, оцінювати результати своєї роботи. У системі розвивального навчання дитина вчиться змістовно спілкуватися з однолітками й дорослими.
Указаних вище результатів розвивальне навчання досягає не шляхом збільшення кількості завдань (і як наслідок перевантаженням дитини), а перебудовою цілей, предметного змісту й роботи вчителя на основі наукових досягнень сучасної психології навчання. Система РН дає можливість дитині зробити перший крок до самостійного «дорослого» життя, зрозуміти, що в ньому є багато цікавого.

Зв'язок з нами

Адреса ліцею:

м.Харків-176,  вул. Велозаводська 35.

 

Доїхати до нас:

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро "Академіка Барабашова" (№№ 10, 281) та Ім (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "Корчагінців").

 

Контактні телефони:

+38 (057) 711-75-37, +38 (057)710-28-49

e-mail: hl161@ukr.net

Галерея