Пошук в Інтернеті

Інформація

 

Прийом до 1 класу

 

 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Триває прийом документів до першого класу школи на 2022/2023 навчальний рік.
Ті, хто перебуває у Харкові, можуть принести документи безпосередньо до закладу освіти у понеділок, середу та п'ятницю з 10:00 до 15:00.
Якщо Ви перебуваєте за межами міста, надсилайте паперові копії документів поштою (Укрпошта, Нова Пошта; пересилка сплачується відправником) або скановані документи на електронну адресу ліцею: hl161@ukr.net

    Перелік документів:
  • копія свідоцтва про народження дитини,
  • копія ІН дитини (за наявності),
  • копія медичної довідки за формою 086-1/о,
  • заява на зарахування,
  • згода на обробку персональних даних.

Згода та заява завантажується (нижче надані посилання), заповнюються одним із батьків від руки, оригінал підписується, сканується та надсилається нам.
Шаблони:
ЗГОДА
ЗАЯВА


Накази про прийом

Наказ від 01.06.2022 "Про зарахування дітей до 1-х класів 2022/2023 н.р."

 

Наказ від 15.06.2022 "Про зарахування дітей до 1-х класів 2022/2023 н.р."

 

УВАГА!

Приймання документів до 1- го класу (пн, ср, пт,), з 10:00 до 15:00.
Будьте обережні! Під час подання документів дотримуйтесь правил особистої безпеки.

Увага!

   Є можливість зарахування (з подальшої очною доставкой документів) тих учнів, батьки яких не просто вказали,що прописані по вул.Солнечной, Велозаводской, а надали фото документа одного з батьків, де є прописка.

   З 15 червня можна приходите з пакетами документів тим батькам , які зареєструвалися на сайті. Точна дата буде вказана пізніше.

   Для подання заяви на зарахування до 1 класу звератйтеся за адресою:   school.isuo.org

Шановні батьки майбутніх першокласників!

   На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. реєстрація для 1-х класів. Для входу використовуйте логін і пароль системи ел. реєстрації до садочківREG.ISUO.ORG.

   Процес набору дітей у перші класи шкіл здійснюється, як правило, відповідно до території обслуговування закладів освіти. Батьки майбутніх першокласників мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти», використовуючи покрокову інструкцію. Звертаємо увагу, що підтвердження заяви документами у школах м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти. З цією метою прийом заяв від батьків для зарахування їхніх дітей до першого класу буде продовжено до початку нового навчального року.

Накази та протоколи 2021-2022 навчальний рік

Територія згідно наказу

Перелік вулиць

    Про початкову школу  ліцею


 

Початкова школа ліцею працює за системою розвивального навчання (РН). Діти навчаються допомагати одні одним, обгрунтовувати свої дії. Cистема РН (Д.Б.Ельконіна-В.В. Давидова-В.В. Репкина) сприяє досягненню головної мети української системи освіти, тому що створює умови для розвитку і самореалізації особи, здатності вчитися впродовж усього життя.

Важливо знати, що:

1. Ваша дитина буде навчатися за програмою розвивального навчання.

2. Вже з 1 класу починається поглиблене вивчення англійської мови (3 р. в тиждень).

3. Усі предмети викладаються українською мовою.

4. Комплект підручників, які замовляє ліцей в центрі РН, необхідно буде оплачувати батькам.

У сучасних загальноосвітніх школах, поряд із традиційною системою навчання, широко представлені й альтернативні підходи. Одним із найпоширеніших і найперспективніших серед них є система розвивального навчання Ельконіна—Давидова (РН).

 Кожен із нас навчався не один рік у школі, а потім і у ВНЗ, але далеко не кожен уміє вчитися потім, у «дорослому житті». Чому? Очевидно, той підхід, що використовувався у шкільному навчанні, такого вміння не передбачав і не завжди формував.

 Система розвивального навчання Ельконіна — Давидова (РН) — це сучасна освітня технологія шкільного навчання для 1 — 4 класів.

     

Pic 2

  Головна мета розвивального навчання — становлення в дитини вміння вчитися. Система розвивального навчання дозволяє сформувати в дитини потяг до нових знань, ініціативність, позитивне ставлення до навчання. Вона створює оптимальні умови для розвитку особистості дитини, формує у неї здатність бачити перед собою мету , знаходити способи розв'язання, оцінювати результати своєї роботи. У системі розвивального навчання дитина вчиться змістовно спілкуватися з однолітками й дорослими.
Указаних вище результатів розвивальне навчання досягає не шляхом збільшення кількості завдань (і як наслідок перевантаженням дитини), а перебудовою цілей, предметного змісту й роботи вчителя на основі наукових досягнень сучасної психології навчання. Система РН дає можливість дитині зробити перший крок до самостійного «дорослого» життя, зрозуміти, що в ньому є багато цікавого.


     

Корисна інформація

Інформація щодо наявних місць станом на 28.07.2022

Спроможність 1-их класів - 90

Кількість поданих (зареєстрованих) заяв - 74
Зв'язок з нами

Адреса ліцею:

м. Харків-176,  вул. Велозаводська 35.

 

Доїхати до нас:

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро "Академіка Барабашова" (№№ 10, 281) та Ім (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "Амосова").

e-mail: hl161@ukr.net

 

 

Фотогалерея