Пошук в Інтернете

Новини

 2020-2021 навчальний рік - рік математичної освіти

  Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020-2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні». У пріоритеті – забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін.

  План Року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, популяризувати математичну освіту.

 Зокрема, починаючи з травня 2021 року здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

 Згідно з планом, упродовж навчального року 2020/2021 також передбачено:

  • збільшити кількості навчальних годин на вивчення математики в Державному стандарті базової середньої освіти;
  • впровадити курси «Логіка», «Математична логіка» у варіативну складову навчальних планів 1–11 класів;
  • провести тренінги для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти із застосування Легоматематики в освітньому процесі;
  • оснастити школи і профтехи, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій;
  • створити каталог освітніх ресурсів з вивчення математики;
  • розширити мережі математичних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти;
  • організувати математичні хаб-простори на базі вишів, що мають факультети (інститути) з підготовки вчителів.

  У квітні 2021 року також заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів та вчителів математики. Упродовж червня-серпня 2021-го планують організувати літні «математичні школи» для вчителів та учнів, а на листопад – відкрити Музей науки.

УВАГА!

   

  Рік математики:найкращі завдання для дитини

 /ДПА-2021: сертифікаційна робота з математики

 Pic 2

Зв'язок з нами

 

Адреса ліцею:

м. Харків-176, вул. Велозаводська 35.

 

До нас можливо доїхати:

 

Маршрутними таксі або автобусами від станцій метро "Академіка Барабашова" (№№ 10, 281),"Ім О.Масельского" (№№ 105, 228), або трамваями 23, 26 (до зупинки "вул. Корчагінців")

e-mail: hl161@ukr.net